mobile tr search tr
mobile tr

Nasza oferta

Centrum Edukacji i Rozwoju eMKa
O nas

O nas

Centrum Edukacji i Rozwoju "eMKa" znajduje sie  w malowniczej miejscowości Gminy Mszana Dolna, w zachodniej części Beskidu Wyspowego i północno-zachodniej części Gorców w województwie małopolskim

Nasze Centrum powstało w lipcu 2014 roku. Początkowo w mniejszej i nie tak komfortowej lokalizacji jak obecnie. Zaczynaliśmy jako firma rodzinna, której pasją była praca z dziećmi, dbanie o ich rozwój i wyrównywanie szans dzieci wiejskich w stosunku do miejskich, które miały znacznie większe możliwości na kreatywne zajęcia dodatkowe, czy kompensacyjne.  

Z biegiem czasu zaczęliśmy zatrudniać i współpracować ze specjalistami, którzy mają podobny światopogląd jak nasz.

W terapii dzieci najbardziej cenimy sobie szerokie spojrzenie na problem (przez zespół specjalistów), szukanie przyczyny dysfunkcji, a nie walczenie z jej objawami, jak również szeroko pojętą współpracę w opracowaniu i wypracowaniu jak najlepszych efektów terapeutycznych.

W zajęciach rozwijających stawiamy na nowoczesne metody, technologie i kreatywne przekazywanie wiedzy dzieciom, młodzieży jak również dorosłym.  

Nasz zespół stale się powiększa o nowych specjalistów różnych dziedzin, ale także ciągle doskonali swój warsztat na szkoleniach, warsztatach, konferencjach.

Jesteśmy pionierami na rynku w wielu dziedzinach, nie bojąc się odważnych nowoczesnych rozwiązań i najnowocześniejszych technik terapii. Obecnie klientami naszej placówki są nie tylko pobliskie miejscowości jak Mszana Dolna, Myślenice, Rabka-Zdrój, a nawet klienci z większych miast jak Kraków, Limanowa, a na szkolenia przez nas organizowane zjawiają się uczestnicy z pozostałych województw naszego kraju. 

Całe Centrum i pracujący w nim specjaliści działają  w ramach wspierania, usprawniania, czy korekcji „Mowy i Komunikacji” (eMKa). Myśl ta przyświeca nam od początku założenia Centrum do dziś.

Żadna z działających na rynku lokalnym placówek nie oferuje tak kompleksowej usługi.

Galeria zdjęć

Partnerzy: