mobile tr search tr
mobile tr

Nasza oferta

Centrum Edukacji i Rozwoju eMKa
Angelika Piekarczyk-Misiura

Angelika Piekarczyk-Misiura

Magister Fizjoterapii
Terapeuta Ręki I i II stopnia 
©
Fizjoterapeuta uroginekologiczny
Fizjoterapeuta stomatologiczny
Osteopata (adept)


Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia oraz Terapeutą Ręki I i II stopnia ©, a obecnie studentką IV roku medycyny osteopatycznej w Akademii Osteopatii w Krakowie.
Odbyłam praktykę w Centrum Medycznym „Janda” w Mszanie Dolnej, Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym DOZAMEL w Kołobrzegu, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II na oddziale kardiologicznym, Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym – Prokocim, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oddział Kliniczny Ginekologii, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oddział Kliniczny Neurologii. Przebyte praktyki obejmowały fizjoterapię dorosłych oraz fizjoterapię dziecięcą.
Zawód który wybrałam jest moją pasją, a praca z pacjentami przynosi mi ogromną satysfakcję oraz motywację do ciągłego rozwoju. Od czasu ukończenia studiów pracuję w zawodzie, nieustannie szkoląc się m.im. w zakresie terapii manualnej, a od czterech lat w zakresie medycyny osteopatycznej, która stała się moim konikiem.
Na codzień pracuję głównie z niemowlętami, dziećmi, a także osobami dorosłymi. Moim konikiem jest także praca w zakresie fizjoterapii stomatologicznej oraz uroginekologicznej. 
W praktyce stosuję głównie techniki manualne, wisceralne, a także elementy terapii czaszkowo-krzyżowej. Staram się patrzeć na pacjenta jak najbardziej kompleksowo i indywidualnie, a oprócz terapii w gabinecie doradzać jakie zmiany wprowadzać w życiu codziennym, aby leczenie było jak najbardziej skuteczne.


UKOŃCZONE KURSY/ SZKOLENIA/ WARSZTATY:

2023 - Certyfikat ukończenia III roku szkolenia z zakresu medycyny osteopatycznej (Osteopatia
czaszkowo krzyżowa , Osteopatia wisceralna, Powięź, SCS , Limfa , Osteopatia pediatryczna i ciąża)
2022 - Certyfikat ukończenia II roku szkolenia z zakresu medycyny osteopatycznej ( Osteopata wisceralna, Osteopatia czaszkowo-krzyżowa, Anatomia palpacyjną, Kończyna górna, Autonomiczny Układ nerwowy, Dietetyka kliniczna, Kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy, Kręgosłup szyjny ) 
2022 - Techniki osteopatyczne w uroginekologi
2022 - Fizjoterapia kobiet w ciąży i po porodzie 
2022 - Terapia manualna w asyemtrii u niemowląt
2021 - Certyfikat ukończenia I roku szkolenia z zakresu medycyny osteopatycznej (uprawnienia) Osteopatia wisceralna , GOT, Semiolgia,  Osteopatia czaczkowo-krzyżowa, Miednica i kość krzyżowa, staw kolanowy i stopa , Anatomia palpacyjna) 
2021 - Praca z tkanką łączną w terapii blizn 
2021- Terapeuta orofacjalny z pasją
2021- Terapeuta Karmienia z pasją
2020 - Elektrostymulacja w Logopedii
2020 - Stawy skroniowo-żuchowwe. Diagnostyka i terapia 
2020 - Skoliozy - doagnostyka i postępowanie fizjoteraputyczne 
2019 - Diagnoza i terapia ręki - kurs I i II stopnia w ujęciu globalnym 
2019 - Terapia mięśniowo-powięziowych punktó spustowych
2019 - Neuromobilizacja w logopedii. Terapia manualna 
2019 - Plastrowanie statyczne i dynamiczne w logopedii - kinesiotaping medyczny 
2019 - Stymulacja traktu ustno-twarzowego 
 

Partnerzy: