mobile tr search tr
mobile tr

Nasza oferta

Centrum Edukacji i Rozwoju eMKa
Stomatologia

Stomatologia

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszych usług stomatologicznych. Pracujemy nie tylko z dziećmi, ale także z młodzieżą i dorosłymi... 

Oferujemy:
  • stomatologię zachowawczą
Profilktyka próchnicy i powstałych już ubytków w zębach taka jak: badania jamy ustnej i przeglądów uzębienia, badania kontrolne, diagnostyka próchnicy i jej powikłań, leczenie próchnicy, leczenie stanów zapalnych zębów, nadwrażliwości zębów, higienizacja jamy ustnej. W stomatologii dorosłych dość częstym błędem jest odkładanie wizyt na później, co często w efekcie skutkuje dłuższym i boleśniejszym leczeniem. Zapraszamy na zabiegi, ale również na regularne wizyty kontrolne. Rekomendyjemy wizyty raz na pół roku. 
  • pedodoncję (stomatologia dziecięca)
W miłej atmosferze zadbamy o uśmiech Twojego dziecka. Bezbolesne i kompleksowe leczenie zębów u najmłodszych, zarówno mlecznych jak i stałych. Dbamy o to, żeby pierwsza wizyta u dentysty nie była dla dziecka stresująca. 
  • profilaktykę
​Aby uchronić zęby przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, wystarczy regularnie odwiedzać stomatologa, poddawać się okresowym przeglądom oraz specjalnym zabiegom takim jak skaling, piaskowanie, lakowanie, lakierowanie, czy dla poprawy estetyki zębów wybielanie. 
  • chirurgię
W sytuacjach kiedy nie można już zęba uratować należy go chirurgicznine usunąć. Chirurgia stomatologiczna zajmuje się też nacinaniem ropni, przecinaniem wędzideł podwargowych, czy podjęzykowych. Oczywiście możliwe jest otrzymanie znieczulenia na czas zabiegu. 

Galeria zdjęć

Partnerzy: