mobile tr search tr
mobile tr

Nasza oferta

Centrum Edukacji i Rozwoju eMKa
mgr Adriana Kwiatkowska

mgr Adriana Kwiatkowska


Dyplomowany dietetyk
Promotor zdrowia
Dietetyk kliniczny
Wykładowca
 

Adriana Kwiatkowska to dyplomowany dietetyk, promotor zdrowia, dietetyk kliniczny, wykładowca. Tytuł licencjata z zakresu Dietetyki ukończyła z wynikiem bardzo dobrym w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie praktyk studenckich w krakowskich szpitalach, hospicjum oraz prowadząc od 2014 roku własną działalność. Specjalizuje się w tzw. trudnych przypadkach. 

Ukończyła liczne kursy zawodowe między innymi: kurs z żywienia w Celiakii, w chorobach tarczycy, zespole jelita drażliwego, chorobie Hashimoto,kurs dietetyki sportowej i immunożywienia osób aktywnych fizycznie, a także roczny kurs Certyfikowanej Akademii Dietetyka.

W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Diety oraz zalecenia opracowuje indywidualnie, dobierając posiłki odpowiednio do stanu zdrowia, aktywności, rodzaju wykonywanej pracy, statusu materialnego. 

Konsultuje i prowadzi w terapii dzieci, dorosłych, kobiety ciężarne, sportowców, a także osoby chore, wymagające leczenia dietetycznego. 

Prywatnie Mama, wolontariuszka, właścicielka 2 kotów i psa. 

Partnerzy: