mobile tr search tr
mobile tr

Nasza oferta

Centrum Edukacji i Rozwoju eMKa
Adriana Kwiatkowska

Adriana Kwiatkowska

Dyplomowany dietetyk kliniczny
Dietetyk sportowy
Technik usług kosmetycznych
Członek Polskiego towarzystwa Dietetyki
Członek Polskiego towarzystwa Leczenia Otyłości
Promotor zdrowia


Adriana Kwiatkowska to dyplomowany dietetyk, promotor zdrowia, dietetyk kliniczny, wykładowca. Tytuł licencjata z zakresu Dietetyki ukończyła z wynikiem bardzo dobrym w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie praktyk studenckich w krakowskich szpitalach miedzy innymi w V Wojskowym Szpitalu, hospicjum św. Łazarza  oraz prowadząc od 2014 roku własną działalność. Adriana współpracuje z wieloma palcówkami, w tym z ośrodkami gminnymi, wspomagają je swoją wiedzą i doświadczeniem  w zakresie żywienia dzieci i młodzieży.  Ponadto prowadziła zajęcia ze słuchaczami z zakresu dietetyki z jednej z krakowskich szkół policealnych. Aktualnie również  pracuje w placówkach NZOZ, gdzie udziela porad dietetycznych w ramach Opieki Koordynowanej. 
Adrianę, oprócz Emki można jeszcze znaleźć w Przychodni Kardio- Grupa w Myślenicach, Top- Med w Miechowie, Haramed w Spytkowicach, W przychodni  Medycyny Rodzinnej w Klikuszowej oraz we wszystkich filiach przychodni Medyk w Nowym Targu., Ochotnicy Górnej oraz w Dębnie. 
Nasza dietetyk specjalizuje się w tzw. trudnych przypadkach. Ukończyła liczne kursy zawodowe między innymi: kurs z żywienia w Celiakii, w chorobach tarczycy, zespole jelita drażliwego, chorobie Hashimoto,kurs dietetyki sportowej i immunożywienia osób aktywnych fizycznie, a także roczny kurs Certyfikowanej Akademii Dietetyka.
W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Diety oraz zalecenia opracowuje indywidualnie, dobierając posiłki odpowiednio do stanu zdrowia, aktywności, rodzaju wykonywanej pracy, statusu materialnego. Konsultuje i prowadzi w terapii dzieci, dorosłych, kobiety ciężarne, sportowców, a także osoby chore, wymagające leczenia dietetycznego. 
Dietetyk z pasją, tak mówi o sobie. Wnikliwie zawsze podchodzi do każdego przypadku, by jak najlepiej pomóc pacjentowi. 
Adriana ma świadomość jak ważne jest prawidłowe żywienie, sama choruje na łuszczycowe zapalenie stawów oraz łuszczycę skóry (w remisji). Jej konikiem są choroby z autoagresji. 
Uwaga! Adriana obecnie rozwija swoje umiejętności w kosmetyce estetycznej, między innymi wykonuje zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej, biostymulatorów tkankowych, wypełnień zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegów kwasami oraz tzw. zabiegów bankietowych (idealne przed ważnym wydarzeniem). Zabiegi poprzedzone są konsultacją wstępną, w trakcie której dokonuje się analizy skóry i jej potrzeb, a także dobiera indywidualnie plan zabiegowy. 


UKOŃCZONE KURSY/ SZKOLENIA/ WARSZTATY:
2022- Biostymulatory tkankowe – Zaawansowane techniki oraz procedury  zabiegów łączonych na twarz
i ciało II licencja zawodowa
2022- Wypełnienie tkanek miękkich z zastosowaniem kwasu hialuronowego usieciowanego
2022- Mezoterapia  igłowa w terapiach celowanych
2017- Certyfikowana Akademia Dietetyka „Od prawidłowej diagnozy po skuteczny plan dietetyczny”
2017- Holistyczna diagnostyka w chorobie Hashimoto – infekcje, koinfekcje oraz metale ciężkie jako czynniki spustowe
2017- Immunożywienie osób aktywnych fizycznie
2017- Zespół jelita drażliwego – diagnostyka i dietoterapia
2017- Praktyczne zalecenia żywieniowe w chorobach tarczycy
2017- Pacjent z insulinoopornością w gabinecie dietetyka
2013- Kurs Dietetyki Sportowej
2011- Suplementy diety- Korzyści i Zagrożenia ( I konferencja szkoleniowa)
2008- Zabiegi firmowe Jadwiga: uprawnienia w zakresie wykonywania zabiegów bioodnowy, zabiegów firmowych
2002- Biostymulatory tkankowe I licencja zawodowa

Galeria zdjęć

Partnerzy: